jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۳۳۰۸   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۰

جام جم ورزشی: ستاره فرانسوی یوونتوس قرار است به یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ فوتبال دنیا تبدیل شود.

پوگبا هم به جمع گران ترین های تاریخ می پیوندد

به گزارش جام جم ورزشی ، پل پوگبا ملی پوش فرانسوی یوونتوس ستاره ای است که از دو فصل پیش تاکنون مورد توجه بزرگ ترین باشگاه های اروپایی قرار دارد. منچستریونایتد، چلسی، رئال مادرید و حالا منچسترسیتی مهم ترین مشتریان او در ماه های اخیر بوده اند. این باشگاه ها حاضرند این ستاره 21 ساله یوونتوس را با هر قیمتی به خدمت بگیرند. بر اساس آخرین اخبار قیمت این بازیکن در بازار نقل و انتقالات اروپایی حدود 80 میلیون یورو تعیین شده است. هم اکنون منچسترسیتی مشتری جدید این بازیکن است و شنیده می شود که آنها با مبلغ پیشنهادی یوونتوس که همان 80 میلیون یورو است موافقت کرده اند.

در صورتی که این انتقال عملی شود پوگبا به چهارمین بازیکن گران قیمت تاریخ فوتبال دنیا تبدیل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر