jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۱۹۹   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۱

جام جم ورزشی: اوساسونا در حضور کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران شکست خورد.

نکو 90 دقیقه بازی کرد، کریم حتی در لیست 18 نفره هم نبود

به گزارش جام جم ورزشی ، اوساسونا که جواد نکونام و کریم انصاری فرد را در اختیار دارد در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ دو اسپانیا به مصاف مایورکا رفت. در ترکیب ابتدایی اوساسونا نام نکونام حضور داشت اما اسمی از کریم انصاری فرد در لیست 18 نفره مشاهده نمی شد. اوساسونا در حالی که در لحظات ابتدایی بازی حاکم میدان بود در ادامه روی دو صحنه اشتباه در خط دفاع و فرصت طلبی مهاحمان میزبان 2 گل دریافت کرد تا در پایان نیمه اول بازنده روانه رختکن شود. در نیمه دوم اوساسونا نه تنها نتوانست گل‌های خورده را جبران کند بلکه در دقیقه 86 اختلاف به 3 گل رسید تا این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود مایورکا خاتمه یابد. گل‌های مایورکا را خیسکو در دو گل در دقایق 36و 72 و مانوئل آرانا در دقیقه 38 برای میزبان به ثمر رساندند. در جدول لیگ دو اسپانیا، اوساسونا با 30 امتیاز و یک امتیاز کمتر نسبت به مایورکا در مکان سیزدهم جدول قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها