jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۷۲۴۳۳   ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۴

جام جم سرا: مرد جوانی که نام عروس مجارستانی خود را فراموش کرده بود، در اداره ثبت احوال یکی از شهرهای انگلیس، بازداشت و زندانی شد.

مرد مهاجر نام همسرش را فراموش کرد و بازداشت شد!

«زبیر خان» جوان ۲۸ ساله پاکستانی، به علت فراموش کردن نام همسر مجارستانی‌اش در یکی از اداره‌های ثبت احوال در انگلیس، بازداشت شد.
روزنامه «دیلی تلگراف» انگلیس نوشت: کارمند اداره ثبت احوال انگلیس که در حال ثبت اطلاعات مربوط به زبیر خان داماد ۲۸ ساله پاکستانی و «بیتا زیلیجیا» عروس ۳۳ ساله مجارستانی به منظور صدور اوراق ازدواج مدنی برای آن‌ها بود، وقتی متوجه شد که مرد پاکستانی نام عروس خود را نمی‌داند و با دفتر ازدواج تماس گرفته تا نام او را بپرسد، به آن‌ها مظنون شد. وی حدس زد که ازدواج آن‌ها تقلبی و با هدف دریافت اقامت در اروپا صورت گرفته است، بنابراین با اداره مهاجرت تماس گرفت و اندکی بعد این عروس و داماد بازداشت شدند.

دادگاه، زبیر و بیتا را به اتهام همدستی برای نقض قانون مهاجرت و اقامت، به ترتیب به ۲۰ و ۱۷ هفته زندان محکوم کرد.
بسیاری از مهاجران به کشورهای غربی برای گرفتن تابعیت این کشور‌ها با زنان غربی ازدواج می‌کنند، زیرا با این ازدواج بسیاری از مشکلات آن‌ها در کشورهای غربی حل و فصل می‌شود. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر