jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۷۱۱۴۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بند (ی) بخش درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور مصوب کردند که قیمت هر لیتر فرآورده های نفتی پنج درصد افزایش یابد.

افزایش 5 درصدی قیمت فرآورده های نفتی

نمایندگان در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی به ادامه بررسی بخش های درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور پرداختند و بندهایی از این بخش را تصویب کردند.

نمایندگان در بند «ط» بخش درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور نیز مصوب کردند که در سال 1394 سقف عوارض گاز طبیعی مصرفی، موضوع ماده الحاقی 31 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، بیست و یک هزار میلیارد ریال تعیین شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین بند (ک) بخش درآمدی این لایحه را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع دادند که بر اساس این بند، در اجرای ماده 15 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، باقی مانده سهمیه جز (1) بند (ق) تبصره (2) قانون بودجه سال 93 کل کشور با همان شرایط به قوت خود باقی است.

بررسی بخش های درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور از روز گذشته یکشنبه در مجلس شورای اسلامی آغاز شده است، پس از بررسی بخش های در آمدی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخش های هزینه ای لایحه بودجه سال 94 کل کشور را بررسی می کنند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر