jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۰۳۳۹   ۲۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۶:۱۰

جام جم ورزشی: پسر ارشد دیوید بکام به خوبی راه پدرش را دنبال کرده است.

پیشرفت خیره کننده پسر بکام در آرسنال

به گزارش جام جم ورزشی ، بروکلین 16 ساله که چند ماه پیش با پیوستنش به تیم جوانان آرسنال سر و صدایی زیادی به پا کرد اکنون در تیم جوانان توپچی ها به خوبی می درخشد. او در تمرینات اخیر جوانان آرسنال چنان گل زیبایی زد که همه را به یاد پدرش دیوید انداخت. بروکلین همانند دیوید تخصص زیادی در زدن ضربات آزاد دارد و البته پاس های زیبایی هم به هم تیمی هایش می دهد. او اگر به همین روال ادامه بدهد دو سال دیگر به ترکیب تیم بزرگسالان آرسنال می رسد. البته او شانس این را داشت که به یونایتد تیم سابق پدرش هم برود اما در تصمیمی عجیب رقیب همیشگی تیم پدرش یعنی آرسنال را انتخاب کرد. بروکلین بر خلاف برادر کوچک ترش رومئو هیچ علاقه ای به دنیای مد و تبلیغات ندارد و بیشتر سعی می کند یک فوتبالیست باشد تا یک مدل.

بروکلین را در دو بازه زمانی متفاوت می بینید. زمانی که تنها یک سال داشت و به همراه پدرش وارد زمین مسابقه می شد و اکنون که 16 سال دارد و در کنار هم تیمی هایش در آرسنال عکس یادگاری می اندازد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر