jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۹۴۵۰   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

محمد پیرهادی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «روباه» ساخته بهروز افخمی دلایل انصراف بعضی از بازیگران را از حضور در این فیلم اعلام کرد.

دلیل انصراف تنابنده و رامبد جوان از بازی در فیلم افخمی
پیرهادی که ظهر سه‌شنبه 21 بهمن ماه در نشست خبری فیلم سینمایی «روباه» سخن می‌گفت، در بخشی از اظهارات خود به بازیگرانی اشاره کرد که از حضور در این فیلم انصراف داده بودند.

پیرهادی با برشمردن اسامی بازیگران دلایل انصراف هر کدام را چنین توضیح داد: «ابتدا با محسن تنابنده برای حضور در این کار صحبت کرده بودیم، قرارداد هم امضا کردیم و حتی پرداختی هم به آقای تنابنده داشتیم، اما ایشان سر اغ من آمدند و گفتند برای حضور در این کار یک شرط دارند.

اینکه می‌خواهند تا دو ماه بعد ساخت اولین فیلم سینمایی‌شان را شروع کنند و به این دلیل می‌خواستند مطمئن شوند که فیلمبرداری «روباه» حتما تا دو ماه بعد تمام می‌شود. من به ایشان گفتم صحبت من با آقای افخمی این است که فیلمبرداری یک ماه و نیم ادامه داشته باشد، اما خب این قطعی نیست. بر این اساس آقای تنابنده انصراف دادند.»

تهیه‌کننده «روباه» ادامه داد: «رامبد جوان دیگر بازیگری بود که با او صحبت شده بود، البته قرارداد نبسته بودیم. آقای جوان سر «خندوانه» بود و مشغله‌های آن باعث شد همکاری‌مان شکل نگیرد.»

پیرهادی همچنین گفت: «فریبرز عرب‌نیا هم به دفتر ما آمد و با هم صحبت کردیم، اما رقم پیشنهادی ایشان به میزانی نبود که بتوانیم تامین کنیم و در نتیجه همکاری ما با او منتفی شد.»

به گفته این تهیه‌کننده بازیگر دیگری هم به دلیل نگرانی از اینکه همسر خارجی دارد بازی در این فیلم را نپذیرفت. (خبرآنلاین)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر