jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۹۱۶   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۱

جام جم ورزشی: این تصویر کودکی 12 ساله است که با لباس مدرسه عکس انداخته. او بعدها به یکی از بزرگ ترین اسطوره های فوتبال تبدیل شد.

سمبل رم در لباس مدرسه +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این کودک مدرسه ای بعدها کار خود در فوتبال را جدی تر دنبال کرد، بالاخره به یک باشگاه حرفه ای تر رسید و پله پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. او به باشگاه محبوب رم رسید و تبدیل به گلزن نخست این تیم شد. این پسر برای همیشه به پیراهن تیم رم وفادار ماند و حتی در اوج فوتبال خود و زمانی که رئال مادرید سرسختانه خواهان به خدمت گیری او بود هرگز حاضر به ترک باشگاه نشد. پسرک آنقدر در رم ماند و وفاداری کرد که سمبل و نماد باشگاه خود لقب گرفت. سمبل رمی ها امروز در 36 سالگی هنوز برای رم بازی می کند و قرار است با شکوه و عظمتی که لایق اوست در همین باشگاه برای همیشه کفش ها را بیاویزد.

سمبل باشگاه رم که گاهی اوقات خودش فرزندانش را به مدرسه می برد خود زمانی یک بچه مدرسه ای بود.

او کسی نیست جز فرانچسکو توتی. همین پسر 12 ساله که عکس او را در زیر می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها