jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۹۱۶   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۱

جام جم ورزشی: این تصویر کودکی 12 ساله است که با لباس مدرسه عکس انداخته. او بعدها به یکی از بزرگ ترین اسطوره های فوتبال تبدیل شد.

سمبل رم در لباس مدرسه +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این کودک مدرسه ای بعدها کار خود در فوتبال را جدی تر دنبال کرد، بالاخره به یک باشگاه حرفه ای تر رسید و پله پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. او به باشگاه محبوب رم رسید و تبدیل به گلزن نخست این تیم شد. این پسر برای همیشه به پیراهن تیم رم وفادار ماند و حتی در اوج فوتبال خود و زمانی که رئال مادرید سرسختانه خواهان به خدمت گیری او بود هرگز حاضر به ترک باشگاه نشد. پسرک آنقدر در رم ماند و وفاداری کرد که سمبل و نماد باشگاه خود لقب گرفت. سمبل رمی ها امروز در 36 سالگی هنوز برای رم بازی می کند و قرار است با شکوه و عظمتی که لایق اوست در همین باشگاه برای همیشه کفش ها را بیاویزد.

سمبل باشگاه رم که گاهی اوقات خودش فرزندانش را به مدرسه می برد خود زمانی یک بچه مدرسه ای بود.

او کسی نیست جز فرانچسکو توتی. همین پسر 12 ساله که عکس او را در زیر می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر