jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۰۰۱   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۰

جام جم ورزشی: ستاره منچستریونایتد به دلیل اتهام تبانی دادگاهی می شود.

ستاره منچستریونایتد دادگاهی می شود

به گزارش جام جم ورزشی ، آندره هررا یکی از بازیکنانی است که ممکن است باعث بدنام شدن باشگاه منچستریونایتد شود. شاید یونایتد بعدها با این سوال روبرو شود که چرا در ابتدای فصل 2015-2014 بازیکنی را خریده که قبلا در تبانی و خیانت دست داشته است. آندره هررا نیز مانند 41 نفر دیگر به دست داشتن در پرونده تبانی بازی سال 2011 میان تیم‌های لوانته و زاراگوزا در چارچوب بازی‌های لالیگا متهم شده است.
گفته می‌شود بازیکنان لوانتر برای شکست خوردن مقابل زاراگوزا یک میلیون‌ یورو دریافت کردند و به این ترتیب زاراگوزا از خطر سقوط به لیگ دسته پایین‌تر گریخت.
آندره هررا تابستان گذشته از اتلتیکو بلیائو راهی اولدتر افورد شد و حالا باید 5 مارس برای پاسخگویی به قاضی پرونده در دادگاه حاضر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها