jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۷۶۵۵   ۱۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۴

نشست فیلم بهمن با بازی فاطمه معتمدآریا با حضور و شیطنت‌های این بازیگر زن همراه بود. او همراه با همسرش به کاخ جشنواره آمده بود.

فاطمه معتمدآریا و همسرش در کاخ جشنواره/ تصاویر

نشست خبری فیلم «بهمن» شامگاه پنجشنبه 16 «بهمن» با حضور مرتضی فرشباف کارگردان، جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده، فاطمه معتمدآریا بازیگر، نسیم مرعشی نویسنده، پوریا پارسامقام تدوین‌گر و فریده اسماعیلی، احمد حامد و مریم شیرازی بازیگران در تالار سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

احمد حامد همسر معتمدآریا نیز با بیان اینکه بازیگر نیست و بازیگری را دوست ندارد گفت: اولین‌بار مانی حقیقی به من اصرار کرد که در فیلمش بازی کنم البته آن فیلم قواره حرفه‌ای نداشت و ما صرفا جلوی دوربین بودیم بعد فهمیدیم فیلم بازی کردیم.

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/06/3/782831.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/06/4/782832.jpg

از حاشیه‌های بامزه این نشست حضور پرانرژی معتمدآریا بود که مدام برای عوامل فیلم که در سالن بودن دست تکان می‌داد، همسرش را تشویق می‌کرد و با انرژی و لبخند بین خبرنگاران حاضر شده بود. (مهر)

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/06/3/782830.jpg

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها