jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۷۱۵۹   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۷

دور خیز بلند اعراب برای جام جهانی 2022

گواردیولا سرمربی تیم ملی قطر می شود؟

جام جم ورزشی: در حالی که یک سال و نیم از قراردارد گورادیولا با بایرن مونیخ باقی مانده است حالا خبر می‌رسد که قطری‌ها به دنبال جذب او هستند.

گواردیولا سرمربی تیم ملی قطر می شود؟

در حالی که پپ گورادیولا در ابتدای فصل گذشته با قرادادی سه ساله هدایت بایرن مونیخ را بر عهده گرفت حالا خبر می‌رسد که قطری‌ها امیدوارند تا بتوانند این مربی اسپانیایی را برای حضور روی نیمکت این تیم برای جام جهانی 2022 که میزبانش خواهند بود، متقاعد کنند.

روزنامه «بیلد» آلمان با بردن این خبر روی جلد شماره امروز (چهارشنبه) خود، از اینکه پپ گورادیولا سفیر قطری‌ها در راه کسب میزبانی جام بیست‌و‌دوم بوده است، به عنوان عاملی برای حضور او در جمع عنابی‌ها یاد کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است این مربی 44 ساله هنوز قرارداد خود را با بایرن مونیخ تمدید نکرده و گفته است که عجله‌ای برای این کار ندارد.

این روزنامه آلمانی ادعا کرد قطری‌ها به دنبال این هستند تا با یک پیشنهاد پر زرق و برق بتوانند این مربی اسپانیایی را برای حضور در جام جهانی 2022 به خدمت بگیرند.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها