وعده مخابرات برای بهبود جدی کیفیت اینترنت

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: با تغییراتی که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت‌های اپراتوری در حال اجراست، در آینده بسیار نزدیک کاربران شاهد تغییرات جدی و فاحش در کیفیت سرویس‌دهی اینترنت خواهند بود.
کد خبر: ۷۶۶۹۶۲

کاظم ابراهیمی صدرآبادی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که طی ماه‌های اخیر، مشترکان موبایل و اینترنت اختلالات متعددی را تجربه کرده‌اند و با وجود این، مخابرات بدون توجه به کیفیت سرویس‌دهی به طور دائم بحث تغییر تعرفه را مطرح می‌کند، اظهار کرد: قطعا اکنون وضع تلفن همراه نسبت به دو یا سه ماه گذشته تفاوت بسیاری کرده و بمراتب بهتر شده است.وی در عین حال گفت:‌ مشکلات فعلی نیز با اجرای کامل شبکه 3G و به روزرسانی شبکه نسل دو تا پایان امسال حل خواهد شد.

مدیرعامل مخابرات ایران خاطرنشان کرد:‌ مشکلاتی که طی ماه‌های گذشته درباره تلفن همراه ایجاد شد، مربوط به گذر از نسل دوم ارتباطی به نسل سوم می‌شد زیرا در این مقطع لازم بود علاوه بر نصب و راه‌اندازی شبکه نسل 3، تجهیزات خود در نسل دو را نیز ارتقا دهیم.

او ادامه داد: از سوی دیگر برای انجام این کار با محدودیت‌های زمانی مواجه و مجبور بودیم عملیات توسعه را در ساعات نیمه‌شب انجام دهیم که مشترکان استفاده کمتری از موبایل‌های خود داشته باشند و دچار مشکل نشوند.

صدرآبادی افزود: در این شرایط به دلیل کوتاه بودن زمان و فشار کار، طبیعی است اگر گاهی نیز اشتباهاتی رخ داده باشد اما به هر حال این اشتباهات کاملا کنترل شده و طبیعی بوده و اکنون همان طور که اشاره شد کیفیت خدمات موبایلی نسبت به ماه‌های قبل بهبود قابل توجهی پیدا کرده است.

مدیرعامل مخابرات ایران درباره تعرفه‌های مخابراتی نیز عنوان کرد: اگر تعرفه مکالمات تلفنی ایران را با دیگر کشورهای همجوار قیاس کنید بخوبی مشخص می‌شود که ما حداقل تعرفه‌ها را داریم.وی ادامه داد: از آنجا که ما ملزم به توسعه شبکه هستیم، باید تامین نقدینگی این بخش را هم مدنظر داشته باشیم، ما برای تامین منابع مالی نمی‌توانیم از دولت وام بگیریم و بر همین اساس لازم است توسعه ما از محل درآمدها صورت بگیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها