کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» گفت: اولین جشنواره تلویزیونی «قندواره لبخند فجر» همزمان با شروع دهه فجر از شبکه آموزش به روی آنتن می‌رود.
کد خبر: ۷۶۵۹۴۲
آغاز پخش «قندواره لبخند فجر» از شبکه آموزش

امیر قمیشی طراح و کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» با معرفی برنامه این برنامه به عنوان یک جشنواره تلویریونی در شبکه آموزش، گفت: همزمان با برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری دهه فجر اولین جشنواره تلویزیونی «قندواره لبخند فجر» به روی آنتن می رود.

وی محوریت برنامه «قندواره لبخند فجر» را طنز و متفاوت با قالب جشنواره های دیگر بیان کرد و افزود: پس از پخش قند پهلو و استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی، جای برگزاری یک جشنواره مستقل با محوریت طنز مکتوب و فارغ از قالب های مستقل جشنواره های پرقدمت چون سینما، تئاتر و یا حتی شعر خالی به نظر می رسید.

طراح و کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» این برنامه را زمینه ای برای ایجاد جشنواره های تلویزیونی برشمرد و اظهار داشت: اولین قندواره لبخند فجر با وجود عدم شاکله رقابتی در اولین سال برگزاری، احتمالا زمینه ای برای برگزاری یک جشنواره مستقل و رقابتی وسیع در سال‌های آینده باشد.

قمیشی در رابطه با هدف از تولید این برنامه گفت: هدف از تولید این برنامه، مرور بر ماندگارترین طنزهای ادبی و کاریکاتور های سال های پس از انقلاب است.

وی به معرفی مجریان برنامه «قندواره لبخند فجر» پرداخت و گفت: در این جشنواره تلویزیونی استاد احمد عربانی و رضا رفیع ضمن اجرای مشترک به نوعی در مقام دو تن از سرشناس ترین فعالان حوزه کاریکاتور و طنز مکتوب پای گفتگو با همکاران قدیمی خود در حوزه طنز وکاریکاتور خواهند نشست.

در پایان قمیشی با اشاره به زمان پخش برنامه از 12 بهمن، تصریح کرد: این جشنواره از دوازدهم بهمن ماه هر روز در خانه شعر منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار و هرشب راس ساعت 21 از شبکه آموزش پخش می شود. (تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها