jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۴۵۵۶   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۵

مهناز افشار عکسی از خود در اینستاگرامش منتشر و درباره سریال «عشق تعطیل نیست» توضیحاتی ارائه کرد.

توضیح مهناز افشار درباره شباهت سریالش با «فرندز»

مهناز افشار نوشت: سلام دوستان عزیز از اینکه نقدی داشته باشیم ولی با ادبیات محترم ،حتما تاثیر بهتری خواهد داشت که البته خیلی از شما عزیزان حتی بهتر از ادبیات شخصی من مینویسین و من یاد میگیرم .
در مورد مجموعه خانگی عشق تعطیل نیست ، بی شک من خیلی زیاد وسواس و حساسیت داشته ام و امیدوارم در ادامه بهتر و بهتر شود ، در مورد شباهت به سریال فرندز ، متاسفانه من این سریال را ندیده ام و امیدوارم که اگر شبیه شده ، در ادامه راه و مسیر، قصه جای خود را پیدا کند . تمام تلاش این بوده برای اواین تجربه در شبکه خانگی ، کیفیت کار در همه جهات خوب باشد ، اما در نهایت وظیفه یک بازیگر با همه دقت و وسواس و سخت گیریهایش تا حدی در کیفیت خوب کار تاثیر دارد ، مسئولیت بیشتر بی شک با کارگردان و گروه تهیه و تولید است .
کمی صبر کنیم من هم چون شما منتظر قسمتهای دیگر کار هستم و بهتر شدن آن تا بتوانیم کار را ادامه دهیم .
کمی صبر
ممنون و درچند پست قبل عرض کرده بودم سریال، متوقف شده . اینطور که پروژه به ما اعلام کرد ، دلایل آن ، آماده نبودن قصه بطور کامل بوده و تا قسمت ٦ نوشته شده و مهم تر اینکه منتظر نظرات شما عزیزان بعد از دیدن چند قسمت از کار هستند .
و ندیدن فرندز برای من دلیلش این بوده که جایگزینهای دیگری داشته دوستان . کمی سلیقه فردی من در انتخاب سریالها با تعدادی از شما فرق دارد و بی شک حتما فرندز را خواهم دید . ممنون
. (بانی‌فیلم آنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها