jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۴۰۷۸   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۶

جام جم ورزشی: کرار جاسم در ساخت و سازهایش در عراق به مشکل برخورده و حالا برای دریافت مطالباتش استقلال را تحت فشار قرار داده است.

ساخت و سازهای آقای کرار

به گزارش جام جم ورزشی، کرار جاسم در روزهای اخیر به دلیل دریافت مطالباتش مدام به مسئولان باشگاه استقلال پیغام و پسغام داده اما هنوز هیچ نتیجه ای نگرفته است. استقلالی‌ها به او گفته اند فعلا شرایط مالی باشگاه خوب نیست و باید صبر کند اما ستاره عراقی که در کشورش به ساخت و ساز مشغول است نیاز مبرم به پول دارد.

او حتی با قلعه‌نویی هم در اینباره صحبت کرده ولی سرمربی آبی ها هم نمی تواند به او کمک کند.

در نهایت باشگاه استقلال به جاسم پیغام داده که کارهای شخصی‌اش ارتباطی به باشگاه ندارد و در واقع مشکل ساخت و سازهایش را خودش باید حل کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر