jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۴۰۶۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

در هفته‌های گذشته شاهد بیماری تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون بودیم که این اخبار مخاطبان و طرفداران این بازیگران را نگران کرده بود.این هنرمندان آخرین وضعیت سلامتی‌شان را تشریح کرده اند.

آخرین وضعیت سلامتی عبدی، کشاورز،‌ داوودنژاد و امیرسلیمانی
پس از خبرهای هفته‌های گذشته از بیماری هنرمندان کشورمان به سراغ آن‌ها رفتیم تا جویای حالشان شویم.

در هفته‌های گذشته شاهد بیماری تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون بودیم که این اخبار مخاطبان و طرفداران این بازیگران را نگران کرده بود. ما هم تصمیم گرفتیم با جویا شدن احوال این بازیگران سبب رفع نگرانی هوادارانشان شویم.

* وضعیت کلیه‌هایم بهتر است

اکبر عبدی بازیگر با سابقه‌ی سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمی‌اش گفت: خدا را شکر حال جسمی و روحی‌ام بهتر است و کلیه‌هایم کمتر اذیتم می‌کنند.

وی در ادامه افزود: هوادارانم نگرانم نباشند، زیرا وضعیتم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و از همه‌ی آن‌ها تشکر می‌کنم.

* رضا داوود نژاد: دست تک تک مردم ایران را می‌بوسم

رضا داوود نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون نیز که چند هفته‌ی پیش مجددا کبد خود را پیوند زد در خصوص وضعیت درمانش گفت: حالم خیلی بهتر از روزهای گذشته است و روند بهبودی‌ام رشد خوبی داشته است.داوود نژاد در پایان اظهار داشت: دست تک تک مردم ایران را می‌بوسم که با دعاهای خود سبب بهتر شدن احوالم شدند.

* محمدعلی کشاورز: فقط می‌توانم سپاسگذار مردم باشم

محمدعلی کشاورز، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در هفته‌ی گذشته از وی تجلیل به عمل آمد، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: حدود سه سال است که دچار مشکلات ریوی و تنفسی شده‌ام و وضعیت جسمی‌ام نسبت به روزهای قبل تغییر چندانی نداشته است.وی در خصوص تجلیلی که از وی در فرهنگسرای ارسباران به عمل‌‌ آمد، اظهار داشت: فکر می‌کنم که تجلیل از پیشکسوتان نوبتی شده و هیچ نظری در خصوص زمان این قدردانی ندارم و خوشحالم که پس از این همه سال تلاش یادی از من شد.

این بازیگر در پایان عنوان کرد: من عاشقانه مردم با محبت ایران را دوست دارم و فقط می‌توانم در مقابل محبت‌هایشان از آن‌ها سپاسگذاری کنم. ان شاالله که همیشه زنده و پاینده باشند.

* سپند امیر سلیمانی: من و خواهرم همیشه قدردان دعای خیر مردم هستیم

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته به دلیل بیماری ریوی در بیمارستان بستری شده بود، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی‌اش گفت: خدا را شکر با دعاهای خیر مردم حالم خوب است و چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده‌ام. کمند نیز دیسک کمر کوچکی داشت که به لطف خدا برطرف شد.وی ادامه داد: از مردم عزیز که دعاهای خیرشان سبب سرحال شدن دوباره من است، تشکر می‌کنم و از خداوند بهبودی تمام بیماران را می‌خواهم.

این بازیگر پیرامون آخرین وضعیت سریال «اتاق عمل» مهران مدیری خاطرنشان کرد: تا به امروز هیچ خبر جدیدی از روند تولید این سریال ندارم و نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی برای آن بیفتد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر