jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۶۴۰۱۳   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۴

مدیر کل بیمه های سازمان تامین اجتماعی، از پوشش بیمه ای 32 هزار نفر از هنرمندان کشور خبر داد و گفت: بیمه افراد جدید فاقد بیمه از محل اعتبارات هدفمندی یارانه ها انجام می شود.

بیمه افراد جدید از محل هدفمندی یارانه ها

سیروس نصیری از پوشش بیمه ای 32 هزار نفر از هنرمندان خبر داد و گفت: براساس آخرین آمار جمع آوری شده تا کنون 24 هزار نفر از هنرمندان از محل توافقنامه از که در گذشته با وزارت ارشاد منعقد شده بود و همچنین 8 هزار نفر نیز از محل هدفمندی یارانه ها تحت پوشش بیمه قرار گرفته و از خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند.

مدیر کل فنی بیمه های سازمان تامین اجتماعی با تاکید براینکه در حال حاضر نیز نسبت به بیمه هنرمندان اقدام می شود، افزود: بیمه این افراد قطع نشده است و هر فرد هنرمند فاقد بیمه میتوانند بدین منظور به شعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه و از محل هدفمندی یارانه ها بیمه شود.

وی به اعتبارات بیمه ای اشاره کرد و گفت: در سال جاری 934 میلیارد تومان برای بیمه رانندگان تاکسی، خادمین مساجد، باربران و همچنین قالیبافان تخصیص داده شده است که البته بخش عمده ای از آن مخصوص بیمه قالیبافان است و مابقی اعتبار نیز به پوشش بیمه ای اقشار دیگر اختصاص دارد.

نصیری همچنین در مورد بیمه رانندگان درون شهری نیز گفت: در بیمه این افراد دولت 13.5 درصد حق بیمه را پرداخت می کند به طوری که هیچ مشکلی برای بیمه این افراد وجود ندارد و تمامی شعب تامین اجتماعی آمادگی لازم برای تحت پوشش قرار دادن افراد جدید را دارند.(مهر)

 

برای مشاهده سوابق بیمه با موبایل کلیک کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها