jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۶۳۶۳۲   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

رییس سابق رسانه ملی از اینکه همه سریال های تلویزیونی را پیگیری می کند، سخن گفت و بیان کرد که حالا که ریاست سازمان صداوسیما را بر عهده ندارد می تواند فیلم و سریال ها را با خیال راحت تماشا کند.

عزت‌الله ضرغامی: با خیال راحت سریال‌ها و برنامه‌ها را می‌بینم

عزت الله ضرغامی درباره اینکه این روزها چه می کند و چگونه برنامه های تلویزیون را دنبال می کند، گفت: این روزها همه سریال ها و اکثر برنامه های تلویزیون را نگاه می کنم.

وی درباره سریال هایی که آنها را پیگیری می کند، اظهار کرد: ابتدا سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی در شبکه سوم را می بینم و بعد سریال «گذر از رنج‌ها» را نگاه می‌کنم و معتقد هستم که انصافا هر کدام از شات هایی که فریدون حسن پور گرفته است یک تابلو کامل است و از طرف دیگر قصه خوبی هم دارد.

رییس سابق رسانه ملی در ادامه بیان کرد: همچنین مطابق هر شب یک فیلم سینمایی در ساعت 11 شب می بینم و اخیرا که ساعت 10 شب یک ضرغامی ساعت 22 از شبکه نمایش به پخش می رسد به معاون سیما پیشنهاد دادم که که به دلیل مورد استقبال بودن هر دو این سریال ها زمان پخش آنها را تغییر دهند و با هم روی آنتن نروند.

وی در واکنش به اینکه آیا به مسئولان صداوسیما مشاوره می دهد، بیان کرد: بله من هر وقت که لازم باشد پیشنهادهای خودم را به آنها مطرح می کنم.

ضرغامی در پایان درباره اینکه حال و هوای تماشای فیلم و سریال ها هم اکنون چه تفاوتی با دوره ریاستش دارد، گفت: حالا دیگر می توانم فیلم و سریال ها را با خیال راحت ببینم. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر