jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۵۹۳   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۰

جام جم ورزشی: برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال قطعی شده و هم‌چنان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی مهدی محمدنبی مطرح است.

آغاز تغییرات گسترده در فدراسیون فوتبال

تغییرات مدیریتی در فدراسیون فوتبال پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا شروع شد و طی آن کفاشیان نایب رئیس اول (هادی آیت‌اللهی) و نایب رئیس بانوان (فریده شجاعی) را کنار گذاشت، آن زمان حرف و حدیث‌هایی مبنی بر تغییر در پست دبیرکلی فدراسیون و کنار رفتن نبی هم مطرح شد اما به یکباره کفاشیان از اجرای این تغییر به دلایلی نامعلوم خودداری کرد. هرچند رییس فدراسیون فوتبال در آن زمان حضور نبی به عنوان سرپرست تیم ملی در جام ملت‌ها را دلیل این تاخیر دانست اما به نظر می‌رسد مصلحت‌های دیگری نیز برای عدم اجرای این تغییر وجود داشته است.

اکنون و پس از مرتفع شدن برخی از این دغدغه‌ها، زمزمه‌ها برای تغییر دبیرکل فدراسیون فوتبال جدی‌تر شده و به احتمال قوی نبی بزودی با پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

این موضوع در جلسه هفته جاری هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز مطرح شده است.

یکی از گزینه‌هایی که حتی پیش از جام ملت‌ها برای جانشینی نبی مطرح می‌شد، علیرضا اسدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی بود. با این وجود به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز هم‌چنان او تنها گزینه جدی برای نشستن روی صندلی دبیرکلی فدراسیون فوتبال است.

پیگیری‌های ایسنا نشان می‌دهد که قرار بوده، اسدی طی هفته جاری به عنوان جانشین نبی رسما کار خود را آغاز کند اما به دلیل برخی مشکلات پیش‌بینی نشده این موضوع فعلا مسکوت مانده و تا چند روز آینده و در صورتی که موانع مذکور رفع شود، او به طور رسمی برای این سمت معرفی و مشغول به کار خواهد شد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها