جام جم ورزشی: برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال قطعی شده و هم‌چنان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی مهدی محمدنبی مطرح است.
کد خبر: ۷۶۳۵۹۳
آغاز تغییرات گسترده در فدراسیون فوتبال

تغییرات مدیریتی در فدراسیون فوتبال پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا شروع شد و طی آن کفاشیان نایب رئیس اول (هادی آیت‌اللهی) و نایب رئیس بانوان (فریده شجاعی) را کنار گذاشت، آن زمان حرف و حدیث‌هایی مبنی بر تغییر در پست دبیرکلی فدراسیون و کنار رفتن نبی هم مطرح شد اما به یکباره کفاشیان از اجرای این تغییر به دلایلی نامعلوم خودداری کرد. هرچند رییس فدراسیون فوتبال در آن زمان حضور نبی به عنوان سرپرست تیم ملی در جام ملت‌ها را دلیل این تاخیر دانست اما به نظر می‌رسد مصلحت‌های دیگری نیز برای عدم اجرای این تغییر وجود داشته است.

اکنون و پس از مرتفع شدن برخی از این دغدغه‌ها، زمزمه‌ها برای تغییر دبیرکل فدراسیون فوتبال جدی‌تر شده و به احتمال قوی نبی بزودی با پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

این موضوع در جلسه هفته جاری هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز مطرح شده است.

یکی از گزینه‌هایی که حتی پیش از جام ملت‌ها برای جانشینی نبی مطرح می‌شد، علیرضا اسدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی بود. با این وجود به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز هم‌چنان او تنها گزینه جدی برای نشستن روی صندلی دبیرکلی فدراسیون فوتبال است.

پیگیری‌های ایسنا نشان می‌دهد که قرار بوده، اسدی طی هفته جاری به عنوان جانشین نبی رسما کار خود را آغاز کند اما به دلیل برخی مشکلات پیش‌بینی نشده این موضوع فعلا مسکوت مانده و تا چند روز آینده و در صورتی که موانع مذکور رفع شود، او به طور رسمی برای این سمت معرفی و مشغول به کار خواهد شد.(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها