jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۰۳۹۱   ۲۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۷

جام جم ورزشی: مصاحبه اخیر مجتبی جباری درباره تیم ملی فوتبال ایران و دلایل حضورش در لیگ قطر تعجب بسیاری را برانگیخته است.

تحریف در مصاحبه مجتبی جباری؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، مجتبی جباری که پیش از جام جهانی 2014 از تیم ملی خداحافظی کرد پس از ماه ها بالاخره مصاحبه کرده است. او در مصاحبه خود گفته که نباید با گفتن بیش از اندازه عبارت "خلیج فارس" تنش سیاسی ایجاد کرد. او همچنین گفته که خداحافظی او از تیم ملی به این دلیل بود که نمی خواسته تیمش الاهلی ضرر کند! البته او حرف های دیگری هم به زبان آورده بسیار تعجب آور به نظر می رسد. شک و شبهاتی در اینباره وجود دارد. جسته و گریخته شنیدیم که در مصاحبه اخیر مجتبی جباری تحریف هایی شده و باعث شده که در اظهارات او جملات عجیب و غریبی ببینیم.

اگر مجتبی جباری در این خصوص اظهار نظر کند که همهه چیز مشخص می شود اما اگر سکوت وی ادامه داشته باشد مشخص می شود باید آن حرفهای عجیب و البته ناراحت کننده را به پای خود جباری بنویسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها