jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۹۶۵۳   ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۰

مهناز افشار بازیگر سینما و تلوزیون جمعه 25 دی ساعت 11 مهمان برنامه «کلاه قرمزی و دوستانش» می شود.

مهناز افشار در جمع دوستان کلاه قرمزی

در بخش نخست آقای مجری درباره آداب صحبت کردن بچه ها با بزرگترها گفتگو می کند، پسر خاله، دختر همسایه، فامیل دور، پسر عمه زا و جیگر از عروسک هایی حاضر در بخش اول این برنامه تلویزیونی هستند.

در آیتم دوم همه عروسک ها حضور دارند و درباره اینکه اگر حوصله آنها در منزل سر رفتند چه کنند؟ با یکدیگر صحبت می کنند.
در بخش سوم آقای مجری وارد منزل می شود و در کمال حیرت با یک چراغ راهنمایی رانندگی رو به رو می شود. پس از کنکاش متوجه می شود که جیگر این تابلو را از خیابان کنده و یک راننده ( مهناز افشار ) هم دنبال اوست.
در آیتم پایانی این برنامه مهناز افشار درباره قوانین راهنمایی و رانندگی با کلاه قرمزی و دوستانش صحبت می کند.
مجموعه «کلاه قرمزی» به تهیه کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی ایرج طهماسب سال ها است در نوروز و اعیاد مختلف به خانه خانواده های ایرانی می آیند. در نوروز 93 چند شخصیت عروسکی جدید به نام های عزیزم ببخشید، دیبی و بچه فامیل دور به این مجموعه اضافه شدند.
دنیا فنی زاده، مرضیه محبوب، امیر سلطان احمدی، بنفشه صمدی و محمد لقمانیان از جمله عروسک گردان های این مجموعه هستند و هنرمندانی چون حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی، محمد بحرانی و کاظم سیاحی صداپیشگی شخصیت ها را بر عهده دارند.
(روابط عمومی شبکه دو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر