jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۷۵۱۶ ۱۸ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۳

در ویژه برنامه «بعضیا» امشب ۱۸ دی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) به روی آنتن می‌رود باز هم رامبد جوان میهمان علی ضیاء می‌شود.

عذرخواهی مجدد «رامبد جوان» در برنامه امشب «بعضیا»

امشب، رامبد جوان باز هم میهمان علی ضیاء خواهد شد اما این بار دو نفر دیگر یعنی محمدرضا هدایتی بازیگر و خواننده و حمیدرضا برقعه‌ای شاعر نیز علاوه بر رامبد جوان میهمان برنامه «بعضیا» خواهند بود.

به نظر می‌رسد با توجه به حواشی ایجاد شده برای رامبد جوان در هفته گذشته این بار محمدرضا هدایتی که خود زابلی است با جوان همراه شده تا درباره این اتفاق و سوءتفاهمی که ایجاد شده سخن بگویند.

هفته پیش علی ضیاء به شکلی غیرمنتظره از رامبد جوان خواست که یک استندآپ کمدی زنده اجرا کند. رامبد جوان هم با بیان خاطره‌ای از یک مرد زابلی که نگهبان مزارع پنبه بوده، سعی کرد درخواست این مجری را برآورده کند.

اما بعد از آن شب و در روزهای اخیر انتقادات بسیاری به رامبد جوان در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت. حاشیه‌هایی که در نهایت رامبد جوان را وادار به پاسخگویی کرد.

او در اینستاگرام خود درباره این اتفاق نوشت که هرگز در طول دوران کاری‌اش قومیت یا صنف و جناحی را مسخره نکرده است و از تک تک مردم سیستان عذرخواهی کرد: «... حتی می‌تونم در جای بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام با ارزش مملکتم که بهش می‌بالم.»

با این حال ظاهرا این عذرخواهی کافی نبوده است. باید دید که رامبد جوان امشب در برنامه «بعضیا» آیا موفق می‌شود سوءتفاهم ایجاد شده را برطرف کند یا نه. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر