jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۱۰۶   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۸

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری سن ژرمن دوباره روی دور افتاده و پس از آن مصدومیت همان ستاره همیشگی شده است.

"خانه دار" ترین فوتبالیست دنیا!

به گزارش جام جم ورزشی ، این ستاره محبوب سوئدی که به تازگی به یک خانه بسیار گران قیمت و اشرافی در یکی از بهترین مناطق پاریس نقل مکان کرده دارایی های بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد. شاید بتوان گفت او بیشتر از هر فوتبالیست دیگری در دنیا خانه و املاک دارد. از دارایی ها و خانه های مجلل او در سوئد و البته زادگاهش مالمو که بگذریم به خانه های متعددی می رسیم که او در نیویورک، میلان، تورین، پاریس و بارسلون دارد تا "خانه دار" ترین فوتبالیست دنیا باشد. البته زلاتان یک جزیره اختصاصی هم در کشورش دارد و آن را به قیمت پنج میلیون یورو خریده است.

البته زلاتان ابراهیموویچ در کنار ثروت بسیار زیادی که دارد بسیار فوتبالیست نیکوکاری است و همیشه پای ثابت حضور در کارهای عام المنفه به شمار می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر