jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۹۸۵   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۴

به بازیکنان روحیه می‌دهم نه پول

کفاشیان : برای کرسی AFC از حالا باید لابی کرد

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال در آستانه سفر به استرالیا گفت: دلیل اصلی سفرم حضور در سمینار AFC است اما در مرحله مقدماتی کنار تیم ملی می مانم.

کفاشیان : برای کرسی AFC از حالا باید لابی کرد

علی کفاشیان پیرامون سفرش به استرالیا گفت: صبح چهارشنبه به همراه نبی عازم این سفر هستم که دلیل اصلی آن حضور در سمینار کنفدراسیون فوتبال آسیاست و قرار است در مورد اصلاح اساسنامه AFC اقداماتی انجام شود.

وی با رد این شایعه که قرار است در این کنگره در مورد انتخابات AFC صحبت هایی شود، خاطر نشان کرد: حدود سه تا چهار ماه تا انتخابات کنفدراسیون آسیا باقی مانده است و این سفر ربطی به آن ندارد. اما برای موفقیت باید از حالا لابی ها را آغاز کرد.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا از درون ایران از نامزدی وی حمایت کرده اند یا خیر، افزود: آن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. اما انشالله در فرصت باقی مانده حمایت های لازم صورت می پذیرد چرا که حضور یک ایرانی در دستگاه تصمیم گیری AFC ، برای فوتبال ما مفید است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه به وضعیت اسکان تیم ملی در استرالیا اشاره کرد و گفت: بعید می دانم هتل تیم ملی در سیدنی چندان بد باشد. ما از چند ماه قبل توسط یک ایرانی در چند شهر استرالیا، هتل هایی را رزرو کردیم که در شان تیم ملی ما باشد. البته قرار است تیم ملی روز چهارشنبه سیدنی را ترک کند تا برای نخستین بازی اش مقابل تیم ملی فوتبال بحرین، در ملبورن آماده شود.

کفاشیان در پاسخ به این سوال مهر که وضعیت اعزام خبرنگاران ایرانی به استرالیا به کجا انجامید، تصریح کرد: با کمک وزارت ورزش ما هزینه بلیت پرواز رفت و برگشت اصحاب رسانه را پرداخت می کنیم اما سایر هزینه ها از جمله، اقامت باید به عهده خود رسانه ها باشد.

وی در مورد جابه جایی های اخیر در فدراسیون فوتبال و موضوع تعویض دبیرکل گفت: یکسری تغییرات لازم بود که انجام دادیم،البته به شخصه دوست داشتم آیت اللهی در سمتش باقی بماند اما وی به علت مشغله کاری در شیراز اصرار به رفتنش داشت. در مورد دبیر کلی هم انشالله پس از بازگشت تیم ملی از استرالیا تصمیمات لازم اتخاذ می شود. شما هم انقدر دنبال جا به جایی نفرات ما نباشید( با خنده)

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان به وضعیت مالی فدراسیون اشاره کرد و در مورد حضورش در استرالیا و پرداخت پول تو جیبی به ملی پوشان گفت:متاسفانه خیلی از پول های ما که فیفا باید پرداخت کند به دست مان نرسیده است. قبل از پرواز ملی پوشان پولی از طرف وزارت ورزش و هدایتی که دومی در قالب قرض بود، به دست ما رسید که به آنها دادیم از این رو منتظر آمدن من با جیپ پر پول نباشند،من تنها می روم که به آنها روحیه بدهم( باز هم خنده). البته تنها چند بازی نخست را در استرالیا هستم وبعد از آن بخاطر مشغله کاری به تهران باز می گردم.اما امیدوارم تیم ملی با پیروزی روحیه بخش کارش را مقابل بحرین آغاز کند و به امید خدا تا مراحل نهایی پیش برود. من به شخصه امید زیادی به موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان دارم.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها