jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۴۴۸۱ ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۰

احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» اجرای آیین پایانی ششمین جشنواره بین المللی جشنواره فیلم‌های دانشجویی را برعهده گرفت.

احسان علیخانی مجری اختتامیه جشنواره فیلم‌های دانشجویی
مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم‌های دانشجویی که امسال اولین تجربه بین المللی شدن خود را پشت سر می‌گذارد، عصر امروز چهارشنبه 10 دی از ساعت 18 در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه صداوسیما با اجرای احسان علیخانی برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور علی اصغر پورمحمدی معاون سیما، جمعی از مدیران رسانه ملی و هنرمندان و دانشجویان فیلمساز برگزار می‌شود، جوایز برگزیدگان در چهار بخش داستانی، پویانمایی، ویدئوگرافیک و مستند اهدا خواهد شد. همچنین در بخش تله‌تئاتر نیز اثری شایسته تقدیر از سوی هیات داوران شناخته نشده است.

معاون سیما امروز در اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم‌های دانشجویی در جمع دانشجویان فیلمساز سخنرانی می‌کند.

این جشنواره کار خود را از هفتم دی ماه در پردیس سینمایی ملت و دانشگاه صداوسیما به طور همزمان آغاز کرد و نمایش فیلم‌های بخش بین الملل آن در پردیس دانشگاه صداوسیما در شهر قم جریان داشت.

ششمین جشنواره بین المللی فیلم‌های دانشجویی با دریافت بیش از 600 اثر در بخش ملی و 150 اثر در بخش خارجی برگزار شد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر