jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۱۵۷   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۲

برنامه تمرینات سرخپوشان اعلام شد

رضا نوروزی در فهرست آسیایی پرسپولیس

جام جم ورزشی: نام رضا نوروزی در فهرست آسیایی پرسپولیس قرار می‌گیرد تا پس از بهبودی، امکان همراهی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشد.

رضا نوروزی در فهرست آسیایی پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ؛ نام رضا نوروزی در فهرست آسیایی پرسپولیس قرار می‌گیرد تا پس از بهبودی، امکان همراهی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشد.

خبر دیگر از باشگاه سرخپوشان اینکه برنامه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از سوی کادر فنی اعلام شد و طبق این برنامه، سرخپوشان طی 10 روز، 15 جلسه تمرینی را دنبال خواهند کرد و تمرین امروز سه‌شنبه نیز در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر