jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۹۹   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۰

جام جم ورزشی: شگفت انگیزترین پدیده دنیای فوتبال در سال 2014 به مارادونای هزاره سوم شهرت یافته است.

شگفت انگیزترین پدیده فوتبال در  سال 2014 +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این پدیده تنها 9 سال دارد و "پیرترو توماسلی" نام دارد. توماسلی اهل بلژیک است و چنان استعداد حیرت انگیزی در فوتبال دارد که همه را انگشت به دهان می کند. او به راحتی چند بازیکن را از پیش روی خود برمی دارد و علاوه بر آن با این سن کم گل های زیبایی می زند. استعداد بی نظیر او در فوتبال به سرعت شناسایی شد و آوازه او به سایر کشورهای اروپایی هم رسید. در حالی که تلاش چند باشگاه بزرگ اروپایی مثل رئال مادرید و بارسلونا برای امضای قرارداد با توماسلی ادامه داشت در نهایت این باشگاه رم ایتالیا بود که با توماسلی قرارداد امضا کرد. او یکی از بزرگ ترین بازیکنان دنیای فوتبال در آینده معرفی می شود البته به این شرط که روند رو به رشد خود را حفظ کند.

او قابل توجه ترین پدیده در دنیای فوتبال در سال 2014 بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر