jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۹۹   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۰

جام جم ورزشی: شگفت انگیزترین پدیده دنیای فوتبال در سال 2014 به مارادونای هزاره سوم شهرت یافته است.

شگفت انگیزترین پدیده فوتبال در  سال 2014 +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این پدیده تنها 9 سال دارد و "پیرترو توماسلی" نام دارد. توماسلی اهل بلژیک است و چنان استعداد حیرت انگیزی در فوتبال دارد که همه را انگشت به دهان می کند. او به راحتی چند بازیکن را از پیش روی خود برمی دارد و علاوه بر آن با این سن کم گل های زیبایی می زند. استعداد بی نظیر او در فوتبال به سرعت شناسایی شد و آوازه او به سایر کشورهای اروپایی هم رسید. در حالی که تلاش چند باشگاه بزرگ اروپایی مثل رئال مادرید و بارسلونا برای امضای قرارداد با توماسلی ادامه داشت در نهایت این باشگاه رم ایتالیا بود که با توماسلی قرارداد امضا کرد. او یکی از بزرگ ترین بازیکنان دنیای فوتبال در آینده معرفی می شود البته به این شرط که روند رو به رشد خود را حفظ کند.

او قابل توجه ترین پدیده در دنیای فوتبال در سال 2014 بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها