انگلستان دومین بازار اروپا است و یکی از پررونق ترین بازارهای جهانی محسوب می شود. سایت «Autocar» نزدیک به اواخر سال جاری، 10 خودروی برتر و همچنین 10 خودروی بد این بازار را در سال 2014 معرفی کرده است.
کد خبر: ۷۵۳۷۰۳
بهترین و بدترین خودروهای انگلستان + عکس

بگذارید اول از 10 خودروی برتر شروع کنیم. به ترتیب فولکس واگن گلف R، بی ام و i3، پورشه 911 GT3، مرسدس بنز S350، فورد فیستا 1 لیتی EcoBoost، رنجروور اسپرت 3 لیتری، پورشه باکستر 2.7 لیتری، فراری F12 برلینتا، مینی کوپر هاچ بک، فراری 458 اسپشال برترین خودروهای این بازار بوده اند.

اما شاید 10 خودروی بدشانس این بازار در سال 2014 لیست جالبی باشد. سیتروئن DS4 بدشانس ترین خودروی سال بوده و شاید قیمت بالای آن موجب این افت بوده است.

در مقام دوم از لیست بدترین خودروهای این بازار، آلفارومئو میتو قرار دارد که شاید فیات پاندا بازار این هاچ بک ایتالیایی را خراب کرده باشد.

در مقام سوم بی ام و سری 7 قرار دارد که نسل جدید آن اصلاً خوش شانس نبوده و بازار روی خوشی به این آلمانی نشان نداده است که شاید اصلی ترین رقیب آن یعنی کلاس S بازار را به کلی در دست گرفته است.

در مقام چهارم و پنجم، نیسان میکرا و لکسوس CT200h قرار دارد که در مورد لکسوس باید گفت که تویوتا پریوس عامل اصلی افت فروش این خودرو بوده است.

در مقام ششم تا دهم از لیست بدترین خودروهای بازار مینی پیس من جان کوپر، فیات 500L، پورشه پانامرای هیبریدی، فورد EcoSport، اینفینیتی Q50 قرار دارد.

در مورد پورشه پانامرای هیبریدی باید گفت که قیمت بالای این مدل نسبت به مدل دیزلی باعث این افت فروش شده و بازار تمایل بیشتری دارد تا مدل دیزلی را برای استفاده روزانه تهیه کند. (خودروبانک)

برچسب ها: لکسوس فورد
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها