jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۶۹۰   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۰

جام جم ورزشی: آرسن ونگر در طول فصل زمستان سوژه طنز بسیاری از رسانه ها می شود و دلیل آن چیزی نیست جز کت هایی که می پوشد.

تمسخر دوباره کت آرسن ونگر! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال همواره کت هایی بلند می پوشد که چندان شکیل و شیک نیستند. رسانه های انگلیسی زمانی که ونگر این کت ها را می پوشد او را به هزار پا تشبیه می کنند. با اینکه ونگر بارها در سال های گذشته با کت هایش سوژه طنز رسانه ها شده بود روز گذشته در دیدار آرسنال و وستهام باز هم یکی از همان کت های بلند خود را پوشید. ترول های متعددی درباره کت جالب توجه ونگر ساخته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها