jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۲۱۶   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۵

حسین هدایتی در آستانه سفر تیم ملی به استرالیا در اردوی تیم ملی حاضر شد و در همین رابطه عکسی از خود در فضای مجازی منتشر کرد.

هدایتی: در اردوی تیم ملی انجام وظیفه کردم+عکس

حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین شب گذشته در اردوی تیم ملی حاضر شد و برای تقویت تیم ملی کمک مالی به این تیم انجام داد.

مالک باشگاه استیل‌آذین همچنین عکسی از خود در اردوی تیم ملی منتشر کرده و در این باره نوشته است: جاتون خالی امشب در آستانه عزیمت تیم ملی کشور عزیزمان ایران به هتل آزادی رفتم و شام را در کنار کارلوس کی‌روش و اسطوره فوتبال قرمزپوش‌ها علی کریمی بودم و به نمایندگی از سوی همه شما عزیزان در بدرقه تیم ملی انجام وظیفه کردم. به امید پیروزی و موفقیت تیم عزیزمان ایران.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها