jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۲۱۶   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۵

حسین هدایتی در آستانه سفر تیم ملی به استرالیا در اردوی تیم ملی حاضر شد و در همین رابطه عکسی از خود در فضای مجازی منتشر کرد.

هدایتی: در اردوی تیم ملی انجام وظیفه کردم+عکس

حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین شب گذشته در اردوی تیم ملی حاضر شد و برای تقویت تیم ملی کمک مالی به این تیم انجام داد.

مالک باشگاه استیل‌آذین همچنین عکسی از خود در اردوی تیم ملی منتشر کرده و در این باره نوشته است: جاتون خالی امشب در آستانه عزیمت تیم ملی کشور عزیزمان ایران به هتل آزادی رفتم و شام را در کنار کارلوس کی‌روش و اسطوره فوتبال قرمزپوش‌ها علی کریمی بودم و به نمایندگی از سوی همه شما عزیزان در بدرقه تیم ملی انجام وظیفه کردم. به امید پیروزی و موفقیت تیم عزیزمان ایران.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر