jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۵۳۱۵۵   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: مربیان رانندگی می‌توانند تحت‌پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند.

به گزارش فارس، محمدحسن زدا افزود: مربیان رانندگی که سند خودرو به نام شان است، می‌توانند با رعایت قانون صاحبان حرف و مشاغل آزاد نسبت به بیمه‌پردازی خود اقدام کنند.

وی اظهار کرد: در مورد مربیانی که در آموزشگاه رانندگی مشغول کار هستند، اما خودرو به نام شان نیست کارفرمای آنها مکلف به ارسال و پرداخت حق بیمه آنان است.

زدا تصریح کرد: امکان بهره‌مندی مشاغل مختلف از خدمات تامین اجتماعی فراهم شده و شاغلان در هر رسته و گروه که فاقد بیمه تامین اجتماعی هستند، می‌توانند با مراجعه به شعب این سازمان از چگونگی بهره‌مندی از خدمات بیمه‌ای مطلع شوند.

 

برای مشاهده سوابق بیمه با موبایل کلیک کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر