jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۴۱   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۸

جام جم ورزشی: علی نظری معاون باشگاه استقلال تایید کرد که رضا عنایتی مهاجم سابق آبی‌پوشان که با تیم پدیده قرارداد دارد، در فهرست خرید استقلال نیست.

استقلال عنایتی را نمی‌خواهد

در حالی که رضا عنایتی از ابتدای فصل نقل و انتقالات زمان زیادی را صرف حضور احتمالی در جمع آبی ها و مذاکره با مسوولان این باشگاه کرده بود، حالا با پر شدن فهرست 18 نفره باشگاه استقلال مشخص است که جایی برای او وجود ندارد. استقلال در حال حاضر و با حضور میلاد سلیمان فلاح و وحید طالب لو، تنها 2 جای خالی در فصل نقل و انتقالات دارد که قطعا هیچ کدام از آنها به عنایتی نخواهد رسید.
نظری به ورزش سه می‌ گوید: ما از فردا فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات را آغاز می‌ کنیم اما یقینا آقای عنایتی در فهرست خرید استقلال حضور ندارد.
عنایتی که مدتی است از تیررس رسانه ها خارج شده، تلاش زیادی کرد تا به استقلال برود و فوتبال خود را در آنجا تمام کند اما ظاهرا اوضاع بر وفق مراد او پیش نخواهد رفت و این بازیکن باید این فصل را در پدیده به پایان برساند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها