jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۴۰   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۵

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

طهران زیر خاک رفت+تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سوم دی ماه را اینجا ببینید.

طهران زیر خاک رفت+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، با پایان تعطیلات دوباره روزنامه های ورزشی بر روی کیوسک مطبوعات آمدند و وصیت مرحوم مرتضی احمدی را اجرا کردند. این هنرمند مردمی که در 90 سالگی به دیار حق شتافت مدتی پیش گفته بود آرزو دارد پس از مرگش روزنامه ها بزنند: 'عمو مرتضی رفت'. روزنامه ایران ورزشی چند روز پیش این کار را کرد و برخی از روزنامه های ورزشی امروز نیز به خواسته هنرمند بزرگ جامه عمل پوشاندند. دیگر اخبار مهم روزنامه های ورزشی امروز دیپورت شدن قوچان نژاد و انصاری فرد از باشگاه های کویتی و اسپانیایی شان است آن هم در شرایطی که جام ملت ها دو هفته دیگر آغاز می شود.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر