jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۲۷   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۳

جام جم ورزشی: تمرینات تیم فوتبال استقلال عصر امروز سه شنبه در کمپ اختصاصی این باشگاه پی گرفته شد.

تمرین آبی‌ها در غیاب برهانی و قاضی

تمرین عصر سه‌شنبه آبی‌پوشان پایتخت در کمپ ناصر حجازی برگزار شد. در این تمرین محمد قاضی و آرش برهانی غایب بودند و بازیکنان پس از نرمش زیر نظر مهریزی به کار با توپ مشغول شدند. بازیکنان استقلال در این تمرین پس از پاسکاری ترکیبی به فوتبال درون گروهی مشغول شدند.

در حاشیه این تمرین امیر قلعه‌نویی و چند تن از کادرفنی استقلال با تماس‌های تلفنی خود وضعیت رمضانی را پرس جو کردند. این بازیکن جوان امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

حدود 50 تماشاگر این تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها