لاله اسکندری: کلکسیون نقش‌های دفاع مقدسی‌ام کامل‌تر شد

لاله اسکندری گفت: پروانه می‌توانست حضور بیشتری در سریال «دولت مخفی» داشته باشد، اما متاسفانه بالانس خوبی بین فصل اردوگاه و ایران صورت نگرفت و همین به این سریال لطمه زد.
کد خبر: ۷۵۰۱۷۲
لاله اسکندری: کلکسیون نقش‌های دفاع مقدسی‌ام کامل‌تر شد

«لاله اسکندری» درباره ایفای نقش پروانه در سریال «دولت مخفی» گفت: در بین سریال‌هایی که تا به حال در ژانر دفاع مقدس بازی کرده‌ام، نقشم در سریال دولت مخفی متفاوت بود و خودم تا به حال نقشی مشابه پروانه را تجربه نکرده‌ بودم.

وی ادامه داد: زمانی‌که این نقش به من پیشنهاد شد، به دقت متن فیلمنامه را خواندم و احساس کردم این نقش می‌تواند به عبارتی کلکسیون این دست نقش‌هایم را کامل‌تر کند.

/Media/Image/1393/09/17/635536541957216963.jpg

بازیگر سریال «خاک سرخ» گفت: طبق صحبت‌های انجام شده قرار بر این بود تا این نقش در ساخت، کاملتر شود، اما به خاطر نبودن فیلم نامه کامل، این موضوع محقق نشد. پروانه می‌توانست حضور بیشتری در سریال داشته باشد، اما متاسفانه بالانس خوبی بین فصل اردوگاه و ایران صورت نگرفت و همین به این سریال لطمه زد.

وی تصریح کرد: من تمام تلاشم را برای بهتر شدن نقش کردم، اما زمان کم باعث شد که ذهن مخاطب درگیر قصه نشود و تا بیاید روی قصه پروانه متمرکز شود به یکباره به فصل دوم می‌رفتیم.

او در مورد تفاوت نقش پروانه با سایر کاراکترهایی که تا به حال بازی کرده است، گفت: پروانه عشق و نامزدش را راهی سفری کرد که خودش هم از پایان آن مطلع نبود، اما در حقیقت به خواسته سعید احترام گذاشت و شاید خیلی هم با رفتن او موافق نبود، اما به هر حال پذیرفت. همین‌ها جزئیات رفتاری و کاراکتری است که پروانه را از سایر شخصیت‌هایی که در این ژانر بازی کردم متفاوت کرده است.

وی درباره حضور دو کارگردان در این سریال ادامه داد: در مجموع کار قابل قبولی بود و همین طولانی شدن کار و دو کارگردان شدن باعث برخی اتفاقات ناخوشایند برای این اثر شد. حجم فصل شمال‌مان خیلی کمتر از چیزی شد که در ابتدا به ما اعلام کرده بودند و معتقدم اگر حجم فصل اول بیشتر بود قطعا قصه کاملتری را شاهد بودیم و برای مخاطب هم جذاب تر بود. در کل سریال آبرومندی شد که سعی شده تا فصلی را به تصویر کشد که دغدغه بسیاری نبوده است و از این حیث بسیار ارزشمند است.

این بازیگر درباره هم بازی شدن در چندین سریال با پژمان بازغی گفت: به هر ترتیب تجربه همکاری مشترک ما در سریال‌هایی چون همچون سرو و ... به من کمک کرد تا ارتباط بهتری را با نقش مقابلم برقرار کنم و این موضوع برای مخاطب هم بهتر قابل درک شد. ایشان پارتنر خوبی هستند که قرار است در آینده ای نزدیک نیز با هم در سریال «بی‌قرار دو» هم بازی شویم.

بازیگر سریال «مشق عشق» افزود: تنها سریالی که در این سالها درباره اردوگاه و اسرا دیدم، سریال «قفسی برای پرواز» بود که البته به این حجم که دولت مخفی به اردوگاه اسرا پرداخته بود، آن سریال این موضوع را زیاد نشان نداد.

اسکندری درباره مشکلاتی که حین تولید این سریال داشتند بیان داشت: مردم ما زیاد در جریان مشکلات مالی پروژه ها نیستند و ما هم به عنوان بازیگر سعی داشتیم تا مشکلات اینچنینی را وارد مسائل کاری و سریال نکنیم تا به کار ضربه بخورد و با جون و دل کار کردیم تا این پروژه به ثمر برسد.

وی درباره فضای این سریال اظهار داشت: مخاطب ما درمورد حضور زن ها در دفاع مقدس و جبهه سریال زیادی ندیده و من از این بابت بسیار خوشحالم که چنین فرصتی پیش آمد تا بتوانم نقشی مثل پروانه را به تصویر کشم.ما تا الان عادت کردیم به دیدن آثاری که اغلب به فضای جبهه و داخل مقوله جنگ مرتبط شده است و کمتر سازندگان ما به سمت این فضاها رفته اند که همین در نوبه خود تحسین برانگیز است.

او درباره حضور مجددش در این دست سریال‌ها بیان داشت: اگر بعد از دولت مخفی باز هم پیشنهاد بازی در این دست سریال ها را داشته باشم منوط به داشتن قصه خوب حتما در آن نقش آفرینی خواهم کرد و نگران این نیستم که دیگران می‌گویند تو فقط در این دست آثار بازی می‌کنی.

وی درباره مجموعه «همچون سرو» که در همین ژانر پخش شد نیز ادامه داد: برای آن کار هم اتفاق خوبی نیفتاد و در زمان خوبی پخش نشد و اواسط پخش نیز متوقف شد تا یکسال بعد که آنهم بطور پراکنده روی آنتن رفت و این موضوع هم به دیده نشدن آن لطمه زد.

بازیگر سریال «در چشم باد» درباره حضورش در شبکه نمایش خانگی گفت: ما در کشورمان شبکه خصوصی نداریم و شبکه نمایش خانگی هم برای ما به عبارتی بخش خصوصی به حساب می‌آید، از طرفی به خاطر مشکلات مالی که در این سالها در تلویزیون به وجود آمده اغلب سرمایه گذاران به سمت این رسانه رفتند. باید بگویم استقلالی که در فضای نمایش خانگی برای تهیه کننده ها ایجاد می شود باعث جذب آنها به این رسانه شده است که به عقیده من اگر نام آن را رقابتی سالم بگذاریم، برای تلویزیون خیلی خوب است که شبک نمایش خانگی را رقیب خود بداند تا به سطح کیفی مطلوب تری برسد.

اسکندری در پایان ضمن اشاره به حوزه جدید فعالیت خود نیز گفت: می‌خواهم در حوزه تولید کار کنم و کار تهیه انجام دهم تا به آنچه در این سالها دغدغه‌ام بوده دست یابی پیدا کنم. اصولا تولید برایم جذاب است و الان به فضای فیلم فکر می‌کنم حال چه در سینما و چه در مستند داستانی. (فارس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها