jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۹۵۰۳   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۰

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر نجنبیم تیم‌های باشگاهی ایران دیگر به حریفانشان در آسیا نخواهند رسید.

کفاشیان: ۱۰ بار وضعیت بازیکنان سرباز را پیگیری کردم

علی کفاشیان پس از جلسه مجمع سازمان لیگ که امروز در محل آکادمی فوتبال برگزار شد گفت: در این جلسه در خصوص عملکرد مالی سازمان لیگ صحبت‌های لازم به میان آمد و گزارشی از عملکرد مالی ارائه شد. از لحاظ زمانی به مجمع فدراسیون فوتبال نزدیک هستیم و گزارشات مالی سازمان لیگ در آستانه مجمع فدراسیون مصوب شد ضمن اینکه در خصوص سیاست‌های کلی و ساختار جدید برگزاری رقابت‌های لیگ بازنگری‌های لازم به عمل آمد و این مواردی بود که امروز در مورد آنها مطرح شد.

وی در مورد بازیکنان سرباز و آخرین وضعیت آنها از جمله سروش رفیعی بازیکن تیم ملی که به همین خاطر ممنوع‌الخروج شد است گفت: دیروز با رفیعی صحبت کردم اما قرار شد تا با مسئولان نظام وظیفه صحبت‌های لازم را انجام دهیم تا در آئین نامه جدید خود تخفیف‌های لازم را به بازیکنان سرباز بدهند و ما این تقاضا را از آنها داریم.

کفاشیان در خصوص تقاضای عاجزانه کی‌روش از مقامات کشور ایران برای همکاری با تیم ملی گفت: 10 بار این موضوع را پیگیری کردم اما در هر صورت ما تابع قوانین کشور و نظام وظیفه هم هستیم. در حال حاضر هم پس از بازگشت به فدراسیون قرار است پیگیری‌های لازم را انجام دهم تا ببینم آخرین وضعیت چه خواهد شد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود راه‌آهن از لیگ برتر کنار گذاشته شده است گفت: چه کسی این صحبت را کرده است البته فعلا نیم‌فصل است و ما ماموریت داریم تا این موضوع را پیگیری کنیم.

کفاشیان درباره اینکه آیا حق و حقوق کی‌روش پرداخت شده است یا خبر گفت: در این مورد قبلا بارها صحبت کرده‌ام و قرار است حقوق کی‌روش از پاداش فیفا تامین شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد حریفان تیم‌های باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: حریفان آسیایی تیم ملی همیشه قوی بوده‌اند و در آسیا خوب کار می‌کنند ما اگر نجنبیم هیچگاه دیگر به آنها نخواهیم رسید. باید به تیم‌های ایرانی امکانات بدهیم تا آنها هم بتوانند در آسیا خوب نتیجه بگیرند.

وی در پایان در مورد وضعیت تیم امید گفت: در مورد سرمربی این تیم به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها