jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۹۴۳۹   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۳

هفته هجدهم لیگ فرانسه

هم صدرنشین باخت هم تیم دوم جدول

جام جم ورزشی: صدرنشین و تیم دوم جدول رده بندی لوشامپیونه فرانسه دیشب هر دو در هفته هجدهم لیگ فرانسه متحمل شکست شدند.

هم صدرنشین باخت هم تیم دوم جدول

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته هجدهم لیگ فرانسه با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید که در حساس‌ترین بازی پاری سن ژرمن، مدافع عنوان قهرمانی اولین باخت فصل خود را تجربه کرد و برابر گنگم تن به شکست داد تا همچنان در رده دوم جدول قرار داشته باشد. پاری سن ژرمن که این فصل شکستی را در لیگ فرانسه تجربه نکرده بود، با تمام قوا برابر گنگم تیم هفدهم جدول به میدان رفت ولی با یک گل شکست خورد.

در حساس‌ترین دیدار هفته نیز مارسی صدرنشین در خانه موناکو به میدان رفت و با یک گل شکست خورد تا تیم‌های صدرنشین هفته هجدهم را با شکست به پایان برسانند. برناردو سیلوا در دقیقه 67 تک گل مسابقه را به ثمر رساند تا چهارمین شکست فصل مارسی نیز ثبت شود. در صورتی که شاگردان بیلسا می‌توانستند این بازی را با پیروزی به پایان برسانند، اختلافشان با پاری‌سن ژرمن تیم دوم به چهار امتیاز می‌رسید.

** تابلوی نتایج

گنگم یک – پاری‌ سن ژرمن صفر

نیس صفر – سن اتین صفر

موناکو یک – مارسی صفر

لیل 3 – تولوز صفر

به این ترتیب تغییری در صدر جدول لیگ فرانسه در پایان هفته هجدهم ایجاد نشد. مارسی همچنان با 38 امتیاز در صدر قرار دارد. پاری‌سن ژرمن با 37 امتیاز دوم است و لیون با 36 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر