jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۰۷۴   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۶

جام جم ورزشی: میزبانی لیگ جهانی از برزیل سلب شد. دلیل آن کمبود منابع مالی اعلام شده اما واقعیت چیز دیگری است.

سر و کله فساد در والیبال هم پیدا شد

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از رییس فدراسیون والیبال لهستان که به جرم حدود 150 هزار دلار سو استفاده مالی زندانی شد "آری گراسا" رییس فدراسیون جهانی والیبال از برزیل نیز در اتهام اختلاس 35 هزار دلاری قرار دارد. در این بین نکته حائز اهمیت این است که در طول تاریخ والیبال جهان فقط 40 سال پیش رییس فدراسیون والیبال وقت آلمان به جرم مشکلات مالی برکنار شد و پس از آن دیگر اتفاقاتی از این دست نیفتاد. در سایر ادوار هرگز چنین بلایی بر سر جهان والیبال نیامده بود. اگرچه در خفا بسیاری از این روسای FIVB به داد و ستدهای تجاری سرگرم بودند اما آش آنقدر شور نشده بودکه پای جراید و رسانه ها هم به میان کشیده شود. به هر حال انصراف برزیل از میزبانی لیگ جهانی نه به کمبود منابع مالی و امکانات که فقط به فساد موجود در فدراسیون والیبال این کشور ارتباط دارد.هر چند این اتفاق باعث شده تا ایران برای کسب میزبانی این رقابت ها شانس پیدا کند اما پیدا شدن سر و کله فساد در والیبال اصلا اتفاق خوبی نیست؛ اتفاقی که خود والیبالی ها هم به آن واکنش نشان داده اند.

چندی پیش در یکی از مسابقات لیگ برزیل و در جدال بین تیم‌های Canoes و Funvic بازیکنان دو تیم با دماغ‌هایی به شکل دماغ دلقک‌ها وارد زمین شدند تا اینگونه اعتراض خود را نسبت به فسادهای مالی اخیر فدراسیون والیبال برزیل اعلام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها