jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۷۴۸۵۷۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۵

سفیر کشورمان در ترکیه از سفر هفته آینده «مولود چاووش اغلو» وزیر خارجه آن کشور به تهران خبر داد.

وزیر خارجه ترکیه 26 آذر به تهران می آید

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا بیکدلی تاریخ این سفر را در صفحه فیس بوک خود 26 آذر ماه ذکر کرد و افزود که این سفر به دعوت محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان انجام خواهد شد.

این اولین سفر رسمی وزیر خارجه ترکیه به کشورمان است.

سفیر کشورمان با ذکر این نکته که تقویت روابط دو کشور در دستور کار این سفر است، یادآور شده است که وزرای خارجه دو کشور ماه گذشته در پکن با یکدیگر دیدار کردند.

از دستورکارهای جزئی تر این سفر اخباری منتشر نشده است، با این وجود به نظر می رسد که مسائل اختلافی منطقه ای یکی از مهمترین محورهای این سفر باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر