jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۸۱۹۵   ۲۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مدیر برنامه‌ها و تهیه‌کننده آثار «مرتضی پاشایی»، که پس از درگذشت این خواننده در هیچ رسانه‌ای حاضر به گفت‌وگو نشده بود، از انتشار آلبوم آخر پاشایی تا پیش از نوروز خبر داد.

به گزارش جام‌جم، مهدی کرد، درباره تمام مسائل به‌وجود آمده اعم از برخی اظهارنظرها و سوء‌تفاهم‌ها و البته اتهام‌هایی که نسبت به او و اطرافیان پاشایی عنوان شده بود، سخن گفت و برای نخستین‌بار خبر انتشار آخرین آلبوم رسمی این خواننده را بازگو کرد.

کرد در ابتدای سخنانش اظهار کرد: روزهای سختی را ما و البته خانواده محترم آقای پاشایی گذراندند و در این بین لطف و حضور بی‌شمار مردم باعث شد روزهای مهم و تاریخی‌ را هنر این مملکت شاهد باشد.

او درباره حاشیه‌های به‌وجود آمده در مراسم ترحیم و تشییع این خواننده نیز گفت: من اسم آن اتفاقات را حاشیه نمی‌گذارم. مرتضی عزیز مردم شده بود و این بزرگ‌ترین لطفی است که خداوند می‌تواند برای بنده‌اش در نظر بگیرد. اشک‌های مردم و دیدن آن حضور بی‌نظیر نشان داد که مرتضی سالم زندگی کرده و این محبوبیت حاصل زندگی سالم او در تمام سال‌های فعالیت هنری‌اش بوده است. تحمل جای خالی مرتضی کار راحتی نیست.

کرد همچنین از انتشار آخرین آلبوم رسمی این خواننده خبر داد و گفت: آلبوم آثار یادگار مانده از این خواننده را بزودی منتشر می‌کنیم تا به نوعی پاسخ لطف دوستداران مرتضی پاشایی را با این هدیه داده باشیم. این آلبوم حتما تا پیش از عید نوروز روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

مرتضی پاشایی بیست‌و‌سوم آبان پس از دوره‌ای یکساله مبارزه با بیماری سرطان در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر