jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۳۴۸   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۸

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به همه رقبای خود در آسیا گفتیم اگر رشد و توسعه فوتبال در ایران را می‌خواهند میزبانی جام ملت‌ها را به ما بدهند چرا که در ایران باید مجبور شویم تا کاری را انجام دهیم.

کفاشیان: گفتیم تا هواپیمای کی‌روش را بنزین بزنند

علی کفاشیان پس از جلسه امروز خود با کاشانی در پاسخ به این سوال که چرا حبیب کاشانی با ناراحتی فدراسیون را ترک کرد گفت: او از ما چای می‌خواست اما چون نداشتیم و به او قهوه دادیم قهر کرد! این شایعات چیست که می‌سازید؟ کاشانی به اینجا آمد و ما با او صحبت کردیم. چای و قهوه هم خوردیم که خیلی خوشمزه بود! صحبت‌های لازم در مورد مربی تیم امید را انجام دادیم و قرار شد فردا در کمیته فنی و توسعه نظرش را بدهد تا تصمیم‌گیری کنیم. وی در مورد اینکه آیا او در فیلیپین میزبانی امارات در جام ملت‌های آسیای 2019 را به این کشور تبریک گفته است گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ قرار است مرحله دوم بازدید از کشورهای میزبان ماه دیگر انجام شود و پس از آن در ماه اسفند در خصوص میزبان سال 2019 تصمیم‌گیری خواهد شد. کفاشیان تاکید کرد: البته در آنجا اعلام کردم با توجه به امکاناتی که اماراتی‌ها دارند و حمایت‌هایی که می‌شوند اینکه میزبان شوند اظهر‌المن‌الشمس است مگر اینکه آنها کمی خود را بی‌میل نشان دهند. در حال حاضر به لحاظ امکانات و تجهیزات بهترین کشور امارات است اما به رقبای خود در آسیا گفتم اگر می‌خواهید فوتبال ما توسعه و رشد پیدا کند این میزبانی را به ما بدهید چون برای فوتبال ما خوب است. در واقع در اینجا باید مجبور شویم تا کاری را انجام دهیم. وی در خصوص اینکه آیا استرالیا به خبرنگاران ویزا خواهد داد یا خیر گفت: با مسئولان سفارتخانه این کشور صحبت می‌کنیم تا این کار را انجام دهند در واقع وظیفه‌شان این است. کفاشیان با بیان اینکه تیم ملی یکشنبه آینده عازم آفریقای جنوبی خواهد شد در مورد این اظهار‌نظر کی‌روش که بنزین بدون هواپیما پرواز نمی‌کند گفت: صحبت کردیم تا هواپیمای کی‌روش را بنزین بزنند! وی در خصوص اینکه کی‌روش اعلام کرده بود به خاطر بی‌پولی به عربستان نرفت گفت: در هر صورت تشخیص دادیم تا این سفر انجام نشود شاید هم مشکل مالی بود اما اعلام کردیم که این سفر انجام نشود. کفاشیان در پایان از قطعی شدن مربی تیم امید در جلسه فردا خبر داد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها