jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۴۶۲۱۷   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۲

به گفته فرماندرا مهران، به دلیل تردد گسترده زائران از این منطقه مرزی، عوارض خروج از کشور در مرز مهران از زائران اربعین حسینی، اخذ نمی‌شود.

دریافت عوارض خروجی از مرز مهران لغو شد

جام جم سرا: مراد ناصری اظهار کرد: مبلغ این عوارض ۱۲۵ هزار ریال بود که با همکاری نیروی انتظامی از زایران اربعین حسینی دریافت نمی‌شود.

وی افزود: روادید ورود به عراق نیز حذف شده و زایران عتبات عالیات بدون پرداخت کردن وجهی می‌توانند به این کشور سفر کنند. بیش از ۱۲۰ هزار زایر در چهار روز گذشته از طریق مرز بین المللی مهران به عتبات عالیات مشرف شده‌اند که از این تعداد ۵۳ هزار نفر در روز گذشته به این کشور سفر کرده‌اند.

ناصری به زایران توصیه کرد با توجه به فرصت باقی مانده تا روز اربعین، به تدریج و بدون عجله به مرز مهران مراجعه کنند تا ضمن جلوگیری از ازدحام جمعیت زمینه خروج آن‌ها با سرعت بیشتری فراهم شود.

مرز بین المللی مهران در ۹۰ کیلومتری جنوب غربی استان ایلام از کانون‌های اصلی تردد زایران به کشور عراق است که این روز‌ها با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی حجم مراجعه به این مرز افزایش چشمگیری داشته است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها