jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۵۴۴۰   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۵

هر 16 تیم لیگ برتری خواهان ستاره استقلال

آندرانیک تیموریان پرسپولیسی می شود؟!

جام جم ورزشی: مدیر برنامه‌های آندو تیموریان گفت: وضعیت آندو روز یکشنبه مشخص خواهد شد.

آندرانیک تیموریان پرسپولیسی می شود؟!

سرژیک تیموریان درباره آخرین وضعیت آندو تیموریان گفت: همه چیز به روز یکشنبه موکول شد و روز یکشنبه مشخص می‌شود که آندو در کدام تیم بازی خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که تیموریان را در نیم‌فصل دوم در کدام تیم خواهیم دید، ادامه داد: هر 16 تیم لیگ برتر خواهان حضور تیموریان هستند و امکان اینکه او را در یکی از این 16 تیم ببینیم، وجود دارد!

با این وجود بایستی پرسپولیس هم به تیموریان پیشنهاد داده باشد و امکان سرخ پوش شدن آندو وجود خواهد داشت.

گفتنی است در روزهای گذشته شایعه شده بود که یکی از بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس قبل از بازی تیم ملی با کره‌جنوبی به آندرانیک تیموریان پیشنهاد داده بود که نیم فصل دوم به پرسپولیس بیاید. گفته می‌شد مسئولان باشگاه پرسپولیس نظر مثبتی روی خرید هافبک استقلال دارند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها