جام جم ورزشی: با اینکه سرمربی سابق پرسپولیس تاکنون چند پیشنهاد خوب داشته، اما با این حال ترجیح داده است که از فوتبال دور بماند.
کد خبر: ۷۴۵۳۶۹
دایی به این دلیل به فوتبال برنمی گردد

پس از جدایی علی دایی از پرسپولیس، خیلی ها بازگشت زود هنگام این مربی به فوتبال را پیش بینی کرده بودند.

اما این مربی حتی با وجود پیشنهاداتی هم که داشت، ترجیح داد از فوتبال دور بماند. مدتی پیش این مدیران پیکان بودند که در تلاش برآمدند تا دایی را در راس کادرفنی شان قرار بدهند اما موفق نشدند.

حالا هم مسئولان صبا هستند که با شهریار وارد مذاکره شده اند. صبایی ها در حالی در تلاش برای به خدمت گرفتن دایی برآمده اند، که شنیده ایم همسر وی مخالف بازگشت او به فوتبال است و دلیل اینکه دایی تا کنون نیمکت هیچ تیمی را قبول نکرده است هم همین است.

حالا باید دید که همسر دایی در نهایت با بازگشتش به فوتبال موافقت می کند یا خیر.

(شهر خبر)

برچسب ها: علی دایی فوتبال
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
محمد تقی پور
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۰۴ تير ۱۳۹۴
۰
۰
با سلام و عرض ادب. ضمن ارزوی سلامتی برای اقای گل جهان. بهتر هست فعلا جناب اقای دایی وارد فوتبال نشود تا اشخاصی كه به ناحق اقای دایی را بیرون گذاشتند بدانند (هر چند كه می دانند گفتم كه دوباره یاداوری كنم تا اگر نمی دانند بدانند)كه الان هر چقدر هم برای تیم محبوب مان پرسپولیس سرمایه گذاری كنند نمی توانند نتایجی بسیار خوبی كه اقای دایی بدست می اورد را بدست اوردند.فراموش نمی كنیم كه همین اقای دایی بود كه هر وقت پرسپولیس امد تیم را به آسیا برد ولی متاسفانه سال بعد تیم را به بحران كشاندند.(اقای دایی یك شبه علی دایی نشد كه بخواهند دایی را خراب كنند)
محمد تقی پور استاد نمونه دانشگاه های ازاد و پیام نور

نیازمندی ها