jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۴۹۹۲   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۵

چند ماه پس از حضور بازیگران و هنرمندان در برزیل برای حمایت از تیم ملی فوتبال عکس‌هایی جدید از گشت و گذار آنها در حاشیه بازی‌های جام جهانی منتشر شد.

عکس های منتشر‌نشده بازیگران از سفر به برزیل

از چند ماه پیش از جام جهانی، گروهی درصدد برآمدند تا کاروانی از هنرمندان را راهی برزیل کنند و هدفی که در این زمینه تعریف کردند، حمایت از تیم ملی فوتبال بود.

رضا یزدانی، حسام نواب‌صفوی، پژمان جمشیدی، سیاوش خیرابی، فاطمه گودرزی، مهراب قاسم‌خانی، سید جواد هاشمی، محسن تنابنده، لیندا کیانی، نرگس محمدی، کامران تفتی، مهران غفوریان، محمدرضا شریفی‌نیا، یوسف طاهریان، بابک اردلان و مهدی پاکدل هنرمندانی بودند که برای حمایت از تیم ملی به برزیل سفر کردند.

آن گونه که در اخبار آمده بود، در این سفر سیاحتی قرار بود مستندی شش قسمتی تولید شده و در شبکه خانگی توزیع شود که ظاهراً هنوز مشخص نیست روند ساخت این پروژه نیز در چه وضعیتی است. (جام جم سیما)/Media/Image/1393/09/11/635531184324304390.jpg
کامران تفتی
لیندا کیانی در برزیل
لیندا کیانی
/Media/Image/1393/09/11/635531184280309852.jpg
سید جواد هاشمی
/Media/Image/1393/09/11/635531184238967467.jpg
فاطمه گودرزی
سیاوش خیرابی در برزیل

سیاوش خیرابی
سام درخشانی در برزیل
سام درخشانی
پژمان جمشیدی در برزیل
پژمان جمشیدی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر