jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۳۷۱۶   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۸

دنیا فنی زاده عروسک گردان "کلاه قرمزی" درباره تازه ترین وضعیت ضبط این مجموعه گفت: از نوروز پاسال که مجموعه "کلاه قرمزی" را ضبط کردیم تا الان ضبط تازه ای نداشتیم اما منتظرم که هماهنگی‌های تولید سری جدید کار انجام شود تا انشاا.. برای نوروز آینده سری تازه این کار را داشته باشیم.

منتظر آغاز ضبط «کلاه قرمزی» برای نوروز ۹۴ هستیم

* پیشنهاد قابل تأملی برای عروسک گردانی نیست

این عروسک گردان با بیان اینکه کار عروسکی در تلویزیون کم شده، ادامه داد: برای عروسک گردانی پیشنهاد قابل تاملی که واقعا بشود برای آن وقت گذاشت نداشته ام. طبیعی است در شرایطی که عمده اولویت تلویزیون بر سریال سازی و تله فیلم سازی است و کمتر به آثار عروسکی پرداخته می‌شود؛ اینکه مجموعه های عروسکی خوب هم نداشته باشیم عجیب نیست.

/Media/Image/1392/06/15/635140740099351141.jpg

* هنرمند تئاتر عروسکی کم نداریم اما برنامه ریزی نه!

این عروسک گردان باسابقه افزود: تازه اگر هم کار عروسکی باشد حداقل بودجه برایش درنظر گرفته می‌شود. ما هنرمند تئاتر عروسکی کم نداریم و همین طور عروسک گردانهای باقابلیتی که اگر برنامه ریزی درست برای استفاده از آنها داشته باشیم می توان ساعات زیادی از تلویزیون را برای استفاده از تواناییهای آنها سود جست.

وی ادامه داد: همین که هنوز که هنوز است "کلاه قرمزی" مخاطب دارد یا "شهر موشها" مخاطبان را به سینماها می آورد یعنی اینکه از قابلیتهای آثار عروسکی چنان که باید استفاده نشده است. اینکه از چنین قابلیتهایی استفاده نمیشود جای بحث دارد. (نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر