jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۳۷۱۶   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۸

دنیا فنی زاده عروسک گردان "کلاه قرمزی" درباره تازه ترین وضعیت ضبط این مجموعه گفت: از نوروز پاسال که مجموعه "کلاه قرمزی" را ضبط کردیم تا الان ضبط تازه ای نداشتیم اما منتظرم که هماهنگی‌های تولید سری جدید کار انجام شود تا انشاا.. برای نوروز آینده سری تازه این کار را داشته باشیم.

منتظر آغاز ضبط «کلاه قرمزی» برای نوروز ۹۴ هستیم

* پیشنهاد قابل تأملی برای عروسک گردانی نیست

این عروسک گردان با بیان اینکه کار عروسکی در تلویزیون کم شده، ادامه داد: برای عروسک گردانی پیشنهاد قابل تاملی که واقعا بشود برای آن وقت گذاشت نداشته ام. طبیعی است در شرایطی که عمده اولویت تلویزیون بر سریال سازی و تله فیلم سازی است و کمتر به آثار عروسکی پرداخته می‌شود؛ اینکه مجموعه های عروسکی خوب هم نداشته باشیم عجیب نیست.

/Media/Image/1392/06/15/635140740099351141.jpg

* هنرمند تئاتر عروسکی کم نداریم اما برنامه ریزی نه!

این عروسک گردان باسابقه افزود: تازه اگر هم کار عروسکی باشد حداقل بودجه برایش درنظر گرفته می‌شود. ما هنرمند تئاتر عروسکی کم نداریم و همین طور عروسک گردانهای باقابلیتی که اگر برنامه ریزی درست برای استفاده از آنها داشته باشیم می توان ساعات زیادی از تلویزیون را برای استفاده از تواناییهای آنها سود جست.

وی ادامه داد: همین که هنوز که هنوز است "کلاه قرمزی" مخاطب دارد یا "شهر موشها" مخاطبان را به سینماها می آورد یعنی اینکه از قابلیتهای آثار عروسکی چنان که باید استفاده نشده است. اینکه از چنین قابلیتهایی استفاده نمیشود جای بحث دارد. (نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر