jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۳۵۳۴   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

برنامه چهل سالگی رادیو نمایش امروز میزبان مریم میلانی، کارگردان فیلم کاغذ خروس‌نشان است. این برنامه به تهیه‌کنندگی و سردبیری عمار خطی و اجرای احسان کرمی ساعت 16 پخش می‌شود. در فیلم کاغذ خروس‌نشان، شهرام پوراسد، شایان جلالی، پرینا علی‌پناهی و... بازی کردنده‌اند و داستان درباره سه کودک است که تلاش می‌کنند به آرزوهایشان برسند.

جراحی زیبایی در جریان رادیو جوان

برنامه «جریان» رادیو جوان امروز به موضوع جراحی زیبایی لیپوساکشن می‌پردازد. در این برنامه با ایرج خسرونیا، رئیس بدوی سازمان نظام پزشکی درباره جراجی زیبایی لیپوساکشن صحبت می‌شود. برنامه جریان کاری از گروه جوان و دانش رادیو جوان به تهیه‌کنندگی شهره احمدوند است که ساعت 13 پخش می‌شود.

سیره امام موسی کاظم(ع) در درگه حاجات

برنامه درگه حاجات رادیو معارف امروز با محوریت سیره امام موسی کاظم(ع) پخش می‌شود.در این برنامه حجت‌الاسلام ضیایی به بررسی سیره و منش اقتصادی امام موسی کاظم(ع)، سیاست اقتصادی حکومت عباسی، منابع مالی امام، سیره امام در عرصه تولید و مصرف حمایت از تولیدکنندگان، اصلاحات اقتصادی و... می‌پردازد. این برنامه ساعت 19 و 20 دقیقه پخش می‌شود. برنامه حکمت مطهر رادیو معارف هم امروز ساعت 18 به بررسی جامعه و حکومت توحیدی از منظر شهید مطهری اختصاص دارد.

ساعت تندرستی روی موج رادیو تهران

برنامه «ساعت تندرستی» رادیو تهران امروز ساعت 10 به بیماری‌های شایع قلب می‌پردازد.

این برنامه کاری از گروه ورزش و سلامت رادیو تهران است که براساس نیاز شهروندان با حضور کارشناسان به بیماری‌های قلبی و روش‌های مقابله با آن اختصاص دارد.

حیات وحش در افق روشن

برنامه «افق روشن» رادیو سلامت امروز به موضوع توسعه ناپایدار، تهدیدی برای تنوع جانوری اختصاص دارد.

در این برنامه، محمد ابراهیم عامری رئیس گروه پارک‌های ملی سازمان حفاظت محیط‌زیست و حسین سادات موسوی رئیس اداره کل محیط‌زیست استان یزد ساعت 9 و 5 دقیقه به موضوع حیات‌وحش می‌پردازند. برنامه «صبح و زندگی» هم به تهیه‌کنندگی سولماز عطایی و گویندگی مصطفی مصطفوی و محمدمطلب از ساعت 7 و 10 دقیقه با حضور صدیقیان، کارشناس محیط‌زیست به این پرسش که اگر باغچه کوچکی در حیاط منزل به شما اختصاص داشت، در آن چه می‌کاشتید؟ پاسخ می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر