jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۳۶۶   ۰۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۲

جام جم ورزشی: مدافع بارسلونا شخصیت و اخلاق خاصی دارد. این خاص بودن در نحوه لباس پوشیدن او دیده می شود.

تیپ متفاوت یک فوتبالیست+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دنی آلوز مدافع برزیلی بارسلونا که نامش اخیرا از سوی فیفا به عنوان یکی از برترین مدافعان جهان در سال 2014 انتخاب شده در سال گذشته میلادی به همراه بازیکنانی نظیر ماریو بالوتلی به عنوان بد لباس ترین فوتبالیست های دنیا انتخاب شد اما خود او اعتقاد دارد نحوه لباس پوشیدن انسان ها باید به گونه ای باشد که به دیگران شادابی و نشاط تزریق کند! البته ما نمی دانیم آلوز با این تیپ های مختلف که در ادامه آن را می بینید چگونه می خواهد شادابی و نشاط را به دیگران تزریق کند اما به هر حال او که بسیار شوخ و سرزنده است به دلیل اخلاق خوبش میان هم تیمی هایش بسیار محبوب است. آلوز حتی وقتی مورد حمله نژادپرستانه قرار می گیرد باز هم اخلاق خوب و طبع شوخش را نشان می دهد مثل سال گذشته که وقتی از سوی هواداران نژادپرست سویای اسپانیا که او را میمون خطاب و به طرفش موز پرتاب کردند او موز را برداشت خورد و پس از آن ضربه کرنر را نواخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر