jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۷۳۲   ۳۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۲

جام جم ورزشی: مهدی رحمتی قرار است به دادگاه برود تا علیه امیر قلعه نویی و به نفع نکونام شهادت دهد!

رحمتی شاهد نکونام ؛ علیه قلعه نویی

جواد نکونام صبح چهارشنبه به دادسرای فرهنگ و رسانه رفت تا هم درباره صحبت‌هایش درباره سرمربی استقلال توضیح دهد و هم وثیقه بگذارد تا ممنوع‌الخروجی‌اش برداشته شود و بتواند به اسپانیا برود.

به گزارش روزنامه خبرورزشی ؛ نکونام حرف‌هایی علیه سرمربی استقلال زده که باید درباره بخشی از آنها سند و شاهد به دادسرا معرفی کند و جالب است بدانید اولین شاهدی که او دیروز به دادسرای فرهنگ و رسانه معرفی کرد؛ سیدمهدی رحمتی بود. رحمتی سال‌ها در مس، سپاهان و استقلال با سرمربی فعلی آبی‌پوشان کار کرده و چند مرتبه‌ای میان آنها شکرآب شده اما مشکلات‌شان حل شد و به همکاری پرداختند، تا اینکه پس از بازی استقلال و ملوان در اسفندماه سال 92 اتفاقاتی در رختکن افتاد که از همان روز بحث جدایی رحمتی، صادقی، نیکبخت و سیاوش اکبرپور از استقلال مطرح شد ولی بعدها صادقی مشکلش را برطرف کرد.

به دنبال مصاحبه رحمتی درباره جدایی‌اش از استقلال و اینکه او را نخواسته‌اند کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال او را توبیخ کرد. سنگربان استقلال در چند محفل گفت محمدزاده رئیس کمیته اخلاق رفیق قدیمی سرمربی استقلال است و حتی مهمان مراسم عروسی فرزند او بوده و نباید بابت رفاقتش حکم سختگیرانه‌ صادر می‌کرد و به خاطر همین موضوع به عنوان شاهد، حرف‌های نکونام را تأیید خواهد کرد. از آنجا که رحمتی عادت به ضبط مکالمات و جمع‌آوری مدرک دارد باید دید در دادسرا چه چیزهایی برای رو کردن دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها