jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۴۰۵۶۸ ۲۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۱

در آغاز سومین روز مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۵+۱ در اتریش ،اولین دیدار دو جانبه بین معاونان وزیران خارجه ایران و روسیه صبح امروز در هتل کوبورگ وین برگزار شد.

نشست ایران و روسیه در هتل کوبورگ وین

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر از وین، در این دیدار دوجانبه سیدعباس عراقچی معاون وزیرخارجه ایران و سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با یکدیگر گفتگو کردند.همچنین بطور همزمان نشست کارشناسی ایران و گروه کشورهای 5+1به ریاست حمید بعیدی نژاد نیز آغاز شد.

دهمین دور از مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 از روز سه شنبه با دیدار محمد جواد ظریف وزیرخارجه ایران و کاترین اشتون هماهنگ کننده گروه 5+1در محل نمایندگی دائم ایران در وین آغاز شد.

سپس دیدارهای دوجانبه و چندجانبه بین معاونان وزیر خارجه ایران و کشورهای 5+1در وین برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر