jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۴۰۲۰۸   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۰

پورمحمدی به زیارت امام رضا (ع) رفت

معاون سیما: از شنبه کارم را شروع خواهم کرد

۱

دکتر علی اصغر پورمحمدی، معاون سیمای رسانه ملی، عصر امروز در حرم مطهر رضوی حضور یافت و گفت: از شنبه کارم را در معاونت سیما آغاز می کنم.

معاون سیما: از شنبه کارم را شروع خواهم کرد

علی اصغر پورمحمدی درباره دلیل حضور خود در مشهد مقدس گفت: به حرم مطهر امام رضا (ع) آمده ام تا با اتکال به خداوند متعال و توسل و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، دوره جدید کار خود را در رسانه ملی آغاز کنم.

پورمحمدی در پاسخ به این سوال که چه مدت در مشهد خواهد ماند و از کی کار خود را در رسانه ملی آغاز می کند، گفت: پس از زیارت حرم مطهر رضوی، عازم زادگاهم رفسنجان خواهم شد تا به دیدار پدر و مادرم بروم؛ زیرا بر این باورم که اتکال به خداوند، ائمه معصومین (ع) و برخورداری از رضایت پدر و مادر، موجب می شود تا بتوانیم گامهای موثری در خدمت به نظام اسلامی برداریم.بنده کارم را از روز شنبه شروع خواهم کرد.

پورمحمدی سپس در پاسخ به این پرسش که پیغامتان برای همکاران سیما چیست، افزود: تاکید بر رعایت اخلاق در همه شؤون کار و زندگی؛ زیرا باید هم خودمان اخلاق را رعایت کنیم و هم از ظرفیت رسانه برای نهادینه سازی اخلاق در جامعه استفاده مناسب کنیم. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان پیرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰
انتصاب آقای پورمحمدی یعنی آغازفصلی تازه ومیمون درسیما.به حتم موفقیت های ایشان دردوران مدیریتشان درشبكه های مختلف برهمگان عیان است بخصوص تحولاتی كه درشبكه های پنج وسه درزمان ایشان انجام گرفت موجی ازنشاط وشادابی وطراوت درمردم ایجادكرد.موفق ترین برنامه هادرزمان ایشان تولید شد.پاورچین شبكه تهران وشبهای برره شبكه سه باحمایت ایشان درذهن مخاطب ماندگارشد.مردم دوران پس ازایشان راهم دیدند.تولیدبرنامه های ملال آور وصرفا وقت پركن،ارمغان سیمای بدون پورمحمدی بود.پس ازایشان،تولیدات فاخربخصوص درزمینه طنزرنگ باختندوجای خودرابه برنامه های كم محتواودربسیاری مواردبی محتوادادند.باغ مظفرجای خودرابه خنده بازاردادتا برای سالیان سال مخاطب در شبكه های خانگی وكوچه وبازارپی برنامه های شادبگردد.آی فیلم هم حاضربه پخش آن تولیدات فاخرنبود.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها